Аукціон — Лот № 703

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Дизайнерське худі від Світлани Тарабарової

Дизайнерське худі від Світлани Тарабарової

Ще кілька років тому популярна українська співачка TARABAROVA запустила власну лінію одягу під назвою "Світло в тобі". На наш аукціон співачка передала авторську річ - стильне дизайнерське худі з рядками з її нової пісні "Маніфест". До речі, прем'єра кліпу на цю пісню відбудеться вже в квітні! А вже зараз кожен з вас може придбати цю ексклюзивну річ з автографом Світлани і словами про кохання та вічні цінності.Поточна ціна: 900 грн.
Початкова ціна: 900 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634