Аукціон — Лот № 704

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Дизайнерський літній костюм для дівчаток від бренду Andriana Kids

Дизайнерський літній костюм для дівчаток від бренду Andriana Kids

Українська співачка Андріана вже кілька років поєднує музичну кар'єру і дизайнерський бізнес. Авторська лінія одягу для самих маленьких Andriana fashion kids користується успіхом не тільки в Україні, але і в Європі. Як мама, співачка дбає про те, щоб в її одязі дітки почували себе комфортно і стильно. Для виробництва використовуються тільки натуральні тканини, а моделі створюються з урахуванням останніх модних тенденцій!

Дизайнерський літній трикотажний костюмчик від бренду Andriana Kids відмінно підійде для гардероба Вашого малятка. Придбавши цей лот, ви зробите відмінний подарунок вашій дитині і допоможете маленьким пацієнтам дитячого відділення Центру мікрохірургії ока. Робимо добро разом!

Поточна ціна: 350 грн.
Початкова ціна: 350 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на придбання медобладнання для дитячого відділення Центру мікрохірургії ока

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634