Аукціон — Лот № 708

Аукціон завершено
Лот від Вахтанга Кікабідзе: футболка з автографом і диск

Лот від Вахтанга Кікабідзе: футболка з автографом і диск

"Ларису Ивановну хочу!" - ця крилата фраза давно стала візитною карткою легендарного "Міміно", актора і співака Вахтанга Кікабідзе. Ця людина не потребує особливого представлення. Його люблять і поважають мільйони людей в різних країнах світу. Напередодні свого 80-річного ювілею Вахтанг Кікабідзе дасть в Києві черговий концерт. Спеціально для благодійного аукціону "Інтер-дітям" артист привіз свій особливий лот - фірмову футболку з кадром з фільму "Міміно", на якій Вахтанг Костянтинович залишив свій пам'ятний автограф з написом: "Всем детям здоровья!", а також - диск з кращими піснями з минулого ювілейного концерту. Для шанувальників творчості грузинського маестро цей лот стане справжнім подарунком і вашим особистим внеском у спільну добру справу!

Поточна ціна: 2000 грн.
Початкова ціна: 2000 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на придбання медобладнання для дитячого відділення Центру мікрохірургії ока

Беріть участь у нашому аукціоні!
Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634