Аукціон — Лот № 709

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Диск з автографом легендарного фронтмена групи "Space" Дідьє Маруані

Диск з автографом легендарного фронтмена групи "Space" Дідьє Маруані

В кінці 70-х його хіт "Magic Fly" підкорив без перебільшення весь музичний світ. А в 1988 році альбом Space Opera пролунав навіть у космосі - на міжнародній космічній станції! Ставши відомим, Дідьє Маруані вирішив, що завжди буде знаходити час для добрих справ. Нещодавно музикант в черговий раз відвідав Київ. Дізнавшись про благодійний аукціон "Інтер-дітям", він особисто підписав і передав в якості лотів музичні диски з власної колекції. Придбати лот з автографом всесвітньо відомого музиканта ви можете прямо зараз.

Поточна ціна: 1100 грн.
Початкова ціна: 1000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634