Аукціон — Лот № 713

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Хустка з автографом Лучано Паваротті з особистої колекції Володимира Гришка

Хустка з автографом Лучано Паваротті з особистої колекції Володимира Гришка

Він виступав на кращих світових сценах з такими легендами, як Монсеррат Кабальє і Лучано Паваротті. Маестро української оперної сцени Володимир Гришко передав нашому благодійному аукціону унікальний лот з особистої колекції - хустку з автографом Лучано Паваротті. Ця ексклюзивна річ - справжній скарб для всіх поціновувачів творчості великого тенора 20 століття, а також - Ваша особиста можливість допомогти дітям.

Поточна ціна: 2900 грн.
Початкова ціна: 2000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Беріть участь у нашому аукціоні!
Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634