Аукціон — Лот № 719

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Ексклюзивний головний убір Ірини Білик + диск з піснями і автографом співачки

Ексклюзивний головний убір Ірини Білик + диск з піснями і автографом співачки

На днях співачка Ірина Білик відсвяткувала свій день народження. Однак іменинниця не тільки приймала подарунки, а й сама приготувала сюрприз для всіх нас!

Ірина Білик поціновувачка головних уборів і зібрала власну ексклюзивну колекцію аксесуарів. Для нашого аукціону народна артистка України передала один зі своїх улюблених головних уборів ручної роботи від дизайнера Аліни Маршал, а також диск з автографом. Тепер кожен фанат Ірини і любитель дизайнерських головних уборів зможе придбати цей особливий подарунок з частинкою душі улюбленої співачки.

Купивши цей лот, Ви не тільки отримаєте ексклюзивний головний убір Ірини Білик, а й допоможете дітям з проблемами зору побачити наш великий і красивий світ! Всі виручені від продажу лота гроші підуть на придбання медобладнання для дитячого відділення Центру мікрохірургії ока.

 

Поточна ціна: 1200 грн.
Початкова ціна: 1000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на придбання медобладнання для дитячого відділення Центру мікрохірургії ока

Беріть участь у нашому аукціоні!
Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634