Аукціон — Лот № 720

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Спільний запис пісні зі Світланою Тарабаровою в студії!

Спільний запис пісні зі Світланою Тарабаровою в студії!

Відома співачка Світлана Тарабарова дуже дорожить підтримкою і любов'ю своїх фанатів і лот, який вона представляє, вельми символічний - це спільний запис пісні в студії! Якщо Ви давно мріяли про дует з неймовірно талановитою і всіма улюбленою співачкою Світланою Тарабаровою, то саме зараз чудова можливість це здійснити!

Світлана давно підтримує аукціон «Інтер - дітям». Раніше співачка вже представляла свій лот Дизайнерське худі!

Мета благодійного онлайн-аукціону - збір коштів на покупку двох пневмотонометрія для дитячого відділення Центру мікрохірургії ока. Разом ми допоможемо дітям з проблемами зору побачити наш великий і прекрасний світ!

 

Поточна ціна: 2900 грн.
Початкова ціна: 2000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на придбання медобладнання для дитячого відділення Центру мікрохірургії ока

Беріть участь у нашому аукціоні!
Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634