Аукціон — Лот № 721

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Персональне тренування з призером Олімпійських ігор Жаном Беленюком

Персональне тренування з призером Олімпійських ігор Жаном Беленюком

Персональне тренування з греко-римської боротьби – лот від призера Олімпійських ігор-2016 Жана Беленюка. Сертифікат на персональне тренування спортсмен передав ведучому телеканалу «Інтер» Роману Кадеміну під час відкритих дитячих змагань з боротьби, які пройшли 14 квітня у ТРЦ Gulliver.

«1 червня весь світ відзначає День захисту дітей. Я передаю лот до фонду «Інтер-дітям», – сказав Жан Беленюк.

«Разом ми робимо дуже важливу справу. Кошти від реалізації цього лоту підуть на придбання дуже важливого обладнання для дитячого відділення Центру мікрохірургії ока», – сказав ведучий телеканалу «Інтер» Роман Кадемін.

Інші лоти від спортсменів, зірок шоу-бізнесу можна знайти на сайті deti.inter.ua.

Поточна ціна: 3300 грн.
Початкова ціна: 2000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на придбання медобладнання для дитячого відділення Центру мікрохірургії ока

Беріть участь у нашому аукціоні!
Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634