Аукціон — Лот № 722

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Сувенір від Монсеррат Кабальє з її автографом

Сувенір від Монсеррат Кабальє з її автографом

60 років на сцені. 800 різноманітних ролей. Їй аплодували глядачі всіх найвідоміших театрів - від Ла-Скала до Метрополітен-Опера. Її дует з Фредді Меркьюрі став візитною карткою рідного міста - Барселони. І для благодійного онлайн-аукціону «Інтер - дітям» Монсеррат Кабальє передала сувенір з духом Барселони - тарілку з найвідомішими пам'ятками улюбленого міста. І, звичайно ж, - своїм автографом!

- Тут зображені основні визначні пам'ятки Барселони: будинок Гауді, собор Саграда Фамілія, Парк Гуель, пам'ятник Колумбу ... Сподіваюся, вашим глядачам сподобається цей сувенір, і вони його придбають, щоб допомогти дітям! - прокоментувала пані Кабальє свій лот для онлайн-аукціону.

А коли камера вимкнулася, додала з хитрою посмішкою:

- Знаєте, мій сувенір - з секретом. Якщо ви хотіли побувати в Барселоні, але якось не складалося, тепер це точно станеться. Або якщо ви були проїздом. Або раптом місто не сподобався з першого разу ... Вважайте, що ця сувенірна тарілочка - пропуск в саме серце Барселони. У серці мого рідного міста! Барселона вже чекає володаря цього лота - щоб здивувати і закохати в себе назавжди. Повірте, я знаю про що кажу!

Поточна ціна: 5000 грн.
Початкова ціна: 5000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Беріть участь у нашому аукціоні!
Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634