Аукціон — Лот № 723

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Діадема з особистої колекції Катерини Кухар

Діадема з особистої колекції Катерини Кухар

Лондонський балетний критик Меггі Фоер називає цей дует найкрасивішою балетною парою Європи. А коли вони виступають в "Національному театрі опери та балету" - там завжди аншлаг!

Прима-балерина Катерина Кухар та прем'єр Олександр Стоянов - постійні учасники нашого благодійного аукціону. Цього разу вони передали лот, який обов'язково стане вашим щасливим талісманом - діадему з особистої колекції Катерини Кухар.

Ця прикраса займає особливе місце в колекції діадем Катерини Кухар. Це - іспанський гребінь з балету "Дон Кіхот". Він зроблений за унікальними ескізами іспанських балерин. У цьому гребені Катерина танцювала понад 100 вистав!

Разом ми допоможемо дітям з проблемами зору побачити наш великий світ!

Поточна ціна: 1300 грн.
Початкова ціна: 1000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Беріть участь у нашому аукціоні!
Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634