Аукціон — Лот № 727

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
"Київ на долоні" - екскурсія на дах найвищого ТРЦ Києва - Gulliver - і фото на пам'ять

"Київ на долоні" - екскурсія на дах найвищого ТРЦ Києва - Gulliver - і фото на пам'ять

Київ - неймовірно гарне місто! Якщо Ви до сих пір в цьому сумнівається, то подивіться на ці фотографії!  
 
І це лише мала частина прекрасної столиці! Побачити Київ як на долоні можна з даху найвищої будівлі столиці - ТРЦ Gulliver. Розташований в самому центрі міста торгово-розважальний центр в повній мірі відповідає своїй назві. А вид з його даху на столицю нашої країни відкривається просто неймовірний! Це - ідеальне місце для фотосесії або побачення на даху.
 
Лот включає в себе:
- можливість піднятися на дах ТРЦ Gulliver для двох осіб;
- час перебування на даху - протягом 1 години;
- можливість зробити пам'ятні фото на власний фотоапарат або мобільний телефон!
 
Купивши цей лот, ви не тільки отримаєте незабутні враження, а й допоможете дітям з проблемами зору побачити наш великий світ! Всі зібрані від продажу лота гроші підуть на придбання обладнання для дитячого відділення Центру мікрохірургії ока. 
Поточна ціна: 2000 грн.
Початкова ціна: 2000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку
Кількість:

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634