Аукціон — Лот № 727

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
"Київ на долоні" - екскурсія на дах найвищого ТРЦ Києва - Gulliver - і фото на пам'ять

"Київ на долоні" - екскурсія на дах найвищого ТРЦ Києва - Gulliver - і фото на пам'ять

Київ - неймовірно гарне місто! Якщо Ви до сих пір в цьому сумнівається, то подивіться на ці фотографії!  
 
І це лише мала частина прекрасної столиці! Побачити Київ як на долоні можна з даху найвищої будівлі столиці - ТРЦ Gulliver. Розташований в самому центрі міста торгово-розважальний центр в повній мірі відповідає своїй назві. А вид з його даху на столицю нашої країни відкривається просто неймовірний! Це - ідеальне місце для фотосесії або побачення на даху.
 
Лот включає в себе:
- можливість піднятися на дах ТРЦ Gulliver для двох осіб;
- час перебування на даху - протягом 1 години;
- можливість зробити пам'ятні фото на власний фотоапарат або мобільний телефон!
 
Купивши цей лот, ви не тільки отримаєте незабутні враження, а й допоможете дітям з проблемами зору побачити наш великий світ! Всі зібрані від продажу лота гроші підуть на придбання обладнання для дитячого відділення Центру мікрохірургії ока. 
Поточна ціна: 3000 грн.
Початкова ціна: 3000 грн.
Кількість:

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Беріть участь у нашому аукціоні!
Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634