Аукціон — Лот № 728

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Незабутня фотосесія на даху найвищого ТРЦ Києва - Gulliver

Незабутня фотосесія на даху найвищого ТРЦ Києва - Gulliver

Кращий час для вуличних фотосесій настав! А кращого місця для фотосесії вашої мрії, ніж дах найвищої будівлі столиці - ТРЦ Gulliver - годі й шукати! Розташований в самому центрі міста торгово-розважальний центр в повній мірі відповідає своїй назві. А вид з його даху на столицю нашої країни відкривається просто неймовірний! Це - ідеальне місце для фотосесії або побачення на даху.

Тепер побачити Київ як на долоні і зробити красиві ексклюзивні фото стало можливим для всіх учасників нашого аукціону!
 
Лот включає в себе:
 
- можливість піднятися на дах ТРЦ Gulliver в денний час для двох осіб;
- професійні фото на пам'ять від фотографа телеканалу "Інтер" (до 15 шт);
- час перебування на даху - протягом 1 години.
 

Купивши цей лот, ви не тільки отримаєте незабутні враження та професійні фото від нашого фотографа, а й допоможете дітям. Всі зібрані від продажу лотів кошти підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку.

 

Поточна ціна: 4000 грн.
Початкова ціна: 4000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку
Кількість:

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634