Аукціон — Лот № 728

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Незабутня фотосесія на даху найвищого ТРЦ Києва - Gulliver

Незабутня фотосесія на даху найвищого ТРЦ Києва - Gulliver

Кращий час для вуличних фотосесій настав! А кращого місця для фотосесії вашої мрії, ніж дах найвищої будівлі столиці - ТРЦ Gulliver - годі й шукати! Розташований в самому центрі міста торгово-розважальний центр в повній мірі відповідає своїй назві. А вид з його даху на столицю нашої країни відкривається просто неймовірний! Це - ідеальне місце для фотосесії або побачення на даху.

Тепер побачити Київ як на долоні і зробити красиві ексклюзивні фото стало можливим для всіх учасників нашого аукціону!
 
Лот включає в себе:
 
- можливість піднятися на дах ТРЦ Gulliver в денний час для двох осіб;
- професійні фото на пам'ять від фотографа телеканалу "Інтер" (до 15 шт);
- час перебування на даху - протягом 1 години.
 

Купивши цей лот, ви не тільки отримаєте незабутні враження та професійні фото від нашого фотографа, а й допоможете дітям. Всі зібрані від продажу лотів кошти підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку.

 

Поточна ціна: 6000 грн.
Початкова ціна: 6000 грн.
Кількість:

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634