Аукціон — Лот № 729

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Ревізія ваших шаф посуду разом з дизайнером-декоратором інтер'єрів Світланою Сабрі

Ревізія ваших шаф посуду разом з дизайнером-декоратором інтер'єрів Світланою Сабрі

Відомий дизайнер-декоратор інтер'єрів і керуючий партнер мережі магазинів Family Decor Світлана Сабрі проведе ревізію вашого столового текстилю та шафи посуду. Розповість, що з чим поєднується, як органічно вписати в сервіровку улюблену тарілку бабусі і ультра-модні келихи, отримані в подарунок від друзів. Від чого позбутися без жалю, а що слід докупити. Які варіанти сервіровки і декорування столу створять особливий настрій в будинку і поліпшать настрій, перетворивши звичайну вечерю в свято.


- Реалізація даного лота можлива тільки в Києві і Одесі;

- Реалізацію лота може супроводжувати фото- і відеозйомка.


Власники цього унікального лота дізнаються багато нового, отримають професійні поради і оформлять стіл під чуйним керівництвом майстра. А пізніше - порадують і здивують сім'ю, друзів і знайомих новими вміннями.

Разом ми можемо рятувати дитячі життя! 

Поточна ціна: 5000 грн.
Початкова ціна: 5000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634