Аукціон — Лот № 732

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
ТРЕТІЙ ТОМ КНИГИ-ФОТОАЛЬБОМУ "ЛЮДИ ПЕРЕМОГИ. НАШ ПОЛК"

ТРЕТІЙ ТОМ КНИГИ-ФОТОАЛЬБОМУ "ЛЮДИ ПЕРЕМОГИ. НАШ ПОЛК"

Серія книг «Люди Перемоги», присвячена ветеранам Великої Вітчизняної війни, - результат багаторічної роботи творчої команди «ІНТЕРА».

24 квітня 2018 року телеканал "Інтер" презентував третю книгу про ветеранів Великої Вітчизняної - "Люди Перемоги. Наш полк". У третьому виданні зібрані історії ветеранів з усіх куточків України - від Закарпаття до Луганська. Їм від 89 до 104 років.

На сторінках цієї унікальної книги-фотоальбому вони - живі свідки самої кровопролитної війни в історії людства - розповідають правдиву історію нашого народу і нашої країни. Правду, яку неможливо спотворити. Яку ми повинні зберегти і передати майбутнім поколінням.

Поточна ціна: 400 грн.
Початкова ціна: 400 грн.
Кількість:

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634