Аукціон — Лот № 734

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Футболка з автографами "Легенд футболу"

Футболка з автографами "Легенд футболу"

Ви стовідсотково знаєте та багато разів чули ці зіркові імена: Владислав Ващук, Сергій Ребров, Андрій Воронін, Даріо Срна, Сергій Нагорняк, Анатолій Демьяненко, Володимир Єзерський. 20 травня у Києві відбувся унікальний благодійний матч "Легенди футболу". На згадку про цю подію гравці підписали і передали для нашого аукціону футболку зі своїми автографами. І прямо зараз кожен з вас може стати щасливим володарем футболки з автографами легенд!

Поточна ціна: 10000 грн.
Початкова ціна: 10000 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634