Аукціон — Лот № 745

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Присутствие на съемках кулинарного шоу "Готовим вместе"

Присутствие на съемках кулинарного шоу "Готовим вместе"

"Телевизионная кухня" программы "Готуємо разом" - это Вам не просто декорации, камеры, прожекторы... Это еще и острые ножи, горячие духовки и полный холодильник разной вкуснятины. Передача снимается без зрителей, а вот поклонников у нее - хоть отбавляй.

Ведущие Андрей Дромов и Андрей Доманский приглашают покупателя этого лота не просто в гости, а в эфир телеканала "Интер". Как всегда будет вкусно и весело в компании двух обаятельных одесситов.

Поточна ціна: 3000 грн.
Початкова ціна: 3000 грн.
Кількість:

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634