Аукціон — Лот № 745

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Присутність на зйомках кулінарного шоу "Готуємо разом"

Присутність на зйомках кулінарного шоу "Готуємо разом"

"Телевізійна кухня" програми "Готуємо разом" - це Вам не просто декорації, камери, прожектори ... Це ще й гострі ножі, гарячі духовки і повний холодильник різної смакоти. Передача знімається без глядачів, а ось шанувальників у неї - хоч відбавляй. У вас є чудова можливість стати єдиним, особливим глядачем!

Ведучі Андрій Дромов і Андрій Доманський запрошують покупця цього лота у гості, побачити на власні очі як знімається найсмачніша програма телеканалу "Інтер". Адже все найцікавіше завжди залишається за кадром.

Як завжди буде смачно і весело у компанії двох чарівних одеситів. Приєднуйтесь!

Поточна ціна: 3000 грн.
Початкова ціна: 3000 грн.
Кількість:

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634