Аукціон — Лот № 747

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Вінілова платівка "Звучит" з автографом MONATIK

Вінілова платівка "Звучит" з автографом MONATIK

Під його пісні танцює вся країна! Кумир мільйонів MONATIK передав для благодійного аукціону "Інтер-дітям" вінілову платівку з лімітованої колекції "Звучит" зі своїм автографом. Тепер її щасливим володарем може стати кожен з вас! Разом ми допомагаємо дітям з усієї України бути здоровими!

Поточна ціна: 3300 грн.
Початкова ціна: 3000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634