Аукціон — Лот № 753

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Спільне тренування з олімпійським призером Жаном Беленюком

Спільне тренування з олімпійським призером Жаном Беленюком

Срібний призер Олімпійських ігор 2016 року в Ріо Жан Беленюк - не тільки відомий спортсмен і гордість країни, а й постійний учасник аукціону "Інтер-дітям". Він провів уже кілька благодійних тренувань з греко-римської боротьби. У День захисту дітей Жан пообіцяв в студії програми "Стосується кожного", що готовий проводити тренування для всіх бажаючих, щоб допомогти в зборі коштів на медичне обладнання для дитячих лікарень. У кожного з вас є унікальний шанс особисто зустрітися з чемпіоном в спортивному залі і випробувати на собі його коронні захвати, а також внести свій особистий вклад в спільну добру справу!

Поточна ціна: 3500 грн.
Початкова ціна: 3500 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку
Кількість:

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634