Аукціон — Лот № 754

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Ексклюзивна дизайнерська сукня з гардеробу Олі Цибульської

Ексклюзивна дизайнерська сукня з гардеробу Олі Цибульської

У цій сукні з вишивкою ручної роботи відома артистка Оля Цибульська підкорювала Нью-Йорк! А зараз вона може стати перлиною вашого особистого гардеробу! У ньому неодмінно захочеться вийти в світ, а, можливо, і на червону доріжку. Так чи інакше, але образ королеви вечора вам гарантовано!

Розмір сукні - S

Поточна ціна: 4200 грн.
Початкова ціна: 4000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634