Аукціон — Лот № 755

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Щаслива краватка-метелик від Влада Ситника

Щаслива краватка-метелик від Влада Ситника

У минулому році він приніс перемогу Україні на міжнародному музичному конкурсі "Слов'янський базар" у Вітебську і набув славу і визнання у багатьох країнах світу. Співак з унікальним голосом Влад Ситник - постійний учасник благодійного аукціону "Інтер-дітям". Цього разу в якості лоту Влад представив ексклюзивного метелика ручної роботи зі своєї особистої колекції. Цей аксесуар став пам'ятним для артиста, так як саме в ньому він відкривав VII The Opera ball в Казахстані. До Влада честь відкрити цей бал випадала таким світовим оперним зіркам, як Алессандро Сафіна, Лара Фабіан і Дмитро Хворостовський.

Поточна ціна: 1000 грн.
Початкова ціна: 1000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634