Аукціон — Лот № 755

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Щаслива краватка-метелик від Влада Ситника

Щаслива краватка-метелик від Влада Ситника

У минулому році він приніс перемогу Україні на міжнародному музичному конкурсі "Слов'янський базар" у Вітебську і набув славу і визнання у багатьох країнах світу. Співак з унікальним голосом Влад Ситник - постійний учасник благодійного аукціону "Інтер-дітям". Цього разу в якості лоту Влад представив ексклюзивного метелика ручної роботи зі своєї особистої колекції. Цей аксесуар став пам'ятним для артиста, так як саме в ньому він відкривав VII The Opera ball в Казахстані. До Влада честь відкрити цей бал випадала таким світовим оперним зіркам, як Алессандро Сафіна, Лара Фабіан і Дмитро Хворостовський.

Поточна ціна: 1000 грн.
Початкова ціна: 1000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634