Аукціон — Лот № 757

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Майстер-клас з катання на роликових ковзанах від учасниці шоу "Крутіше всіх" Даші Цехоцкої

Майстер-клас з катання на роликових ковзанах від учасниці шоу "Крутіше всіх" Даші Цехоцкої

Ця дівчинка підкорила всі ролер-дроми столиці і виступала на одній сцені з кумиром мільйонів - Дімою Монатіком! «Дівчинка-блискавка» - так її називають фанати. Учасниця першого сезону дитячого талант-шоу «Крутіше всіх» Даша Цехоцкая проведе майстер-клас з катання на роликових ковзанах!

 

Поточна ціна: 1500 грн.
Початкова ціна: 1000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - купівлю сучасного апарату УЗД, що допоможе врятувати дитячі життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634