Аукціон — Лот № 757

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Майстер-клас з катання на роликових ковзанах від учасниці шоу "Крутіше всіх" Даші Цехоцкої

Майстер-клас з катання на роликових ковзанах від учасниці шоу "Крутіше всіх" Даші Цехоцкої

Ця дівчинка підкорила всі ролер-дроми столиці і виступала на одній сцені з кумиром мільйонів - Дімою Монатіком! «Дівчинка-блискавка» - так її називають фанати. Учасниця першого сезону дитячого талант-шоу «Крутіше всіх» Даша Цехоцкая проведе майстер-клас з катання на роликових ковзанах!

 

Поточна ціна: 1300 грн.
Початкова ціна: 1000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Беріть участь у нашому аукціоні!
Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634