Аукціон — Лот № 758

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
М'яч з автографами "Легенд футболу"

М'яч з автографами "Легенд футболу"

Ви стовідсотково знаєте та багато разів чули ці зіркові імена: Владислав Ващук, Андрій Шевченко, Сергій Ребров, Андрій Воронін, Даріо Срна, Сергій Нагорняк, Анатолій Демьяненко, Володимир Єзерський. 20 травня у Києві відбувся унікальний благодійний матч "Легенди футболу". На згадку про цю подію гравці підписали і передали для нашого аукціону м'ячі зі своїми автографами. І прямо зараз кожен з вас може стати щасливим володарем цього унікального лоту!

Матч завершився, однак будь-який бажаючий може приєднатися до команди людей, які допомагають дітям перемогти хворобу. На нашому сайті постійно з'являються нові унікальні лоти. Вже сьогодні ви можете стати щасливим володарем унікальної марки до Фіналу Ліги чемпіонів або футболки з автографами "Легенд футболу".

Поточна ціна: 6000 грн.
Початкова ціна: 5000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку
Кількість:

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634