Аукціон — Лот № 759

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
"Диво-сумка" ручної роботи  від учасника шоу "Крутіше всіх" Романа Овчаренка

"Диво-сумка" ручної роботи від учасника шоу "Крутіше всіх" Романа Овчаренка

У цю милу сумочку можна покласти все, що завгодно, а виконана вона талановитим 11-річним хлопчиком! А ще, в неї можна покласти такі іграшки, як чудо-равлик, кіт-ледацюга, зоряний ведмедик, кіт-квітка, ручний дракончик, кішка з віночком, смугасте кошеня! Порадуйте себе, і своїх близьких, а також приєднуйтеся до благої справи - допомоги дітям!

Поточна ціна: 300 грн.
Початкова ціна: 300 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Беріть участь у нашому аукціоні!
Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634