Аукціон — Лот № 760

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Чудо-улитка ручной работы от участника шоу "Круче всех" Романа Овчаренка

Чудо-улитка ручной работы от участника шоу "Круче всех" Романа Овчаренка

Этот парень два года назад сел за швейную машинку и с тех пор не может от нее оторваться. Его работы пользуются большой популярностью у друзей и знакомых.

Участник детского талант-шоу "Круче всех" на телеканале "Интер" 11-летний Роман Овчаренко не впервые присоединяется к нашему благотворительному аукциону. Теперь, мальчик предлагает нам свою милую улитку, которую вы имеете возможность сейчас приобрести для себя и ваших близких! Эти эксклюзивные вещи, сделанные с огромной любовью и от всего сердца, обязательно принесут вашим малышам много радости, а деткам в больницах  - возможность стать здоровыми!

Поточна ціна: 500 грн.
Початкова ціна: 500 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634