Аукціон — Лот № 764

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Ручний дракончик від учасника шоу "Крутіше всіх" Романа Овчаренка

Ручний дракончик від учасника шоу "Крутіше всіх" Романа Овчаренка

Цей хлопець два роки тому сів за швейну машинку і з тих пір не може від неї відірватися. Його роботи користуються великою популярністю у друзів і знайомих.

11-річний Роман Овчаренко не перший долучається до нашого благодійного аукціону. Тепер, хлопчик пропонує нам цього зовсім не страшного ручного дракончика, якого ви можете зараз купити для вас і ваших близьких! Ці ексклюзивні речі, зроблені з величезною любов'ю і від чистого серця, обов'язково принесуть вашим малюкам багато радості, а діткам в лікарнях - можливість стати здоровими!

Поточна ціна: 500 грн.
Початкова ціна: 500 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Беріть участь у нашому аукціоні!
Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634