Аукціон — Лот № 766

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Смугасте кошеня ручної роботи від учасника шоу "Крутіше всіх" Романа Овчаренка

Смугасте кошеня ручної роботи від учасника шоу "Крутіше всіх" Романа Овчаренка

Цей хлопець два роки тому сів за швейну машинку і з тих пір не може від неї відірватися. Його роботи користуються великою популярністю у друзів і знайомих.

Учасник дитячого талант-шоу "Крутіше всіх" на телеканалі "Інтер" 11-річний Роман Овчаренко не вперше долучається до нашого благодійного аукціону. Тепер, хлопчик пропонує нам цього смугастого котика, якого ви маєте можливість зараз придбати для себе і ваших близьких! Ці ексклюзивні речі, зроблені з величезною любов'ю і від щирого серця, обов'язково принесуть вашим малюкам багато радості, а дітям в лікарнях - можливість стати здоровими!

Поточна ціна: 500 грн.
Початкова ціна: 500 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Беріть участь у нашому аукціоні!
Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634