Аукціон — Лот № 767

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Спільне боксерське турне із Романом Головащенко

Спільне боксерське турне із Романом Головащенко

Хочете подорожувати пліч-о-пліч з улюбленою зіркою українського боксу, і відчути на собі те, що до сих пір було доступно лише спортсменам? Провести кілька днів разом і поспілкуватися зі своїм кумиром, пройти в боксерську роздягальню і побачити процес підготовки до бою на власні очі, зайняти краще місце у рингу? Про таке можна лише мріяти, але на нашому аукціоні мрії стають реальністю, і той, хто викупить цей лот від Романа Головащенко зможе зробити все це, при чому незалежно від того, де буде проходити цей бій!

Роман Головащенко - висхідна зірка українського боксу! 19 перемог, з них 17 - нокаутом. Має 3 пояса Інтерконтинентального чемпіона за версією IBO, пояс чемпіона світу за версією GBC, пояс Інтерконтинентального чемпіона за версією WBC-А, пояс чемпіона Європи за версією IBF. Крім того, Роман - активний учасник благодійного аукціону "Інтер - Дітям", і вже надавав нам свої лоти, як, наприклад, ці рукавички з автографом.

Поточна ціна: 5300 грн.
Початкова ціна: 5000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634