Аукціон — Лот № 768

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Поїздка в "ринг-таксі" з автогонщиком-чемпіоном Ігорем Скузом

Поїздка в "ринг-таксі" з автогонщиком-чемпіоном Ігорем Скузом

Ready! Steady! Go! Цей лот для найсміліших - для тих, хто любить швидкість і екстрим!

Багаторазовий чемпіон України з кільцевих гонок, переможець етапів чемпіонату Європи, багаторазовий призер міжнародних змагань Ігор Скуз в якості лоту пропонує поїздку у "ринг-таксі" - на своєму спортивному авто.

Це унікальна можливість проїхати в спортивній машині разом із зоряним водієм по спортивній трасі Чемпіонату України з шосейно-кільцевих перегонів.

А кому пощастило покататися з Ігорем Скуз в минулий раз, дивіться в сюжеті програми "Ранок з Інтером".

Поточна ціна: 5000 грн.
Початкова ціна: 5000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634