Аукціон — Лот № 769

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Персональне тренування з чемпіонкою світу зі змішаних бойових мистецтв Світланою Гоцик

Персональне тренування з чемпіонкою світу зі змішаних бойових мистецтв Світланою Гоцик

У світі великого спорту за нею міцно закріпилося прізвисько "Птах Фенікс". Світлана Гоцик - безперечний лідер Турніру зі змішаних бойових мистецтв і єдина українка, яка завоювала звання чемпіонки світу за версією WWFC.

Поєдинки за участю Светлини Гоцик - справжня подія для шанувальників змішаних бойових мистецтв, тому що вони незмінно під зав'язку сповнені інтригою та видовищністю. Якщо ви такі ж безстрашні і мрієте випробувати на собі, що таке "змішані бойові мистецтва", цей лот - для вас! Світлана Гоцик проведе персональне тренування, розкриє професійні секрети і навчить азам свого мистецтва видовищного бою.

Разом ми робимо добру справу!

Поточна ціна: 5000 грн.
Початкова ціна: 5000 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634