Аукціон — Лот № 769

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Персональне тренування з чемпіонкою світу зі змішаних бойових мистецтв Світланою Гоцик

Персональне тренування з чемпіонкою світу зі змішаних бойових мистецтв Світланою Гоцик

У світі великого спорту за нею міцно закріпилося прізвисько "Птах Фенікс". Світлана Гоцик - безперечний лідер Турніру зі змішаних бойових мистецтв і єдина українка, яка завоювала звання чемпіонки світу за версією WWFC.

Поєдинки за участю Светлини Гоцик - справжня подія для шанувальників змішаних бойових мистецтв, тому що вони незмінно під зав'язку сповнені інтригою та видовищністю. Якщо ви такі ж безстрашні і мрієте випробувати на собі, що таке "змішані бойові мистецтва", цей лот - для вас! Світлана Гоцик проведе персональне тренування, розкриє професійні секрети і навчить азам свого мистецтва видовищного бою.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку!

Поточна ціна: 5000 грн.
Початкова ціна: 5000 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Беріть участь у нашому аукціоні!
Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634