Аукціон — Лот № 767

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Футболка із автографом велосипедиста-рекордсмена Книги Гіннеса Кристіана Герба

Футболка із автографом велосипедиста-рекордсмена Книги Гіннеса Кристіана Герба

Він стрибає на велосипеді, немов на скакалці. І не на одному місці, а долаючи сходинки. Це Кристіан Герба - велосипедист із Польщі, п'ятикратний рекордсмен Книги Гіннеса. Кристіан підкорив уже 14 будівель в різних країнах світу. Найвища серед них - хмарочос Willis Tower у Чикаго. Там - майже три з половиною тисячі сходинок! Кристіан здолав усі й став рекордсменом Книги Гіннеса. Цього разу чоловік встановив черговий рекорд - в одному з найвищих хмарочосів України - багатофункціональному комплексі Gulliver у Києві. У київській вежі - майже 900-т сходинок. Аби встановити черговий рекорд, Кристіан стрибав на велосипеді, не торкаючись стін і поручнів. І йому це вдалося. 35 поверхів - за 17-ть хвилин! Досягнення польського спортсмена вже вписали у Національний реєстр рекордів України. 

Крістіан Герба долучився до благодійного аукціону "Інтер-дітям". Лот від спортсмена - футболка з автографом. Саме у ній встановив рекорд України. 

Усі виручені від аукціону кошти пІдуть на оснащення палати в дитячому відділенні Національного інституту раку! Робити добро разом - легко!

Поточна ціна: 500 грн.
Початкова ціна: 500 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634