Аукціон — Лот № 772

Аукціон завершено
Футболка з автографом українського боксера Макса Бурсака

Футболка з автографом українського боксера Макса Бурсака

Макс "TIGER" Бурсак - український боксер-професіонал, який виступає у середній і в другій середній вагових категоріях. Володар титулів IBF Youth, інтер-континентального чемпіона WBO, чемпіона WBA Continental в середній вазі напередодні свого дня народження вирішив приєднатися до благодійного аукціону "Інтер-дітям".

В якості лоту спортсмен передав свою брендовану футболку з автографом. Тепер ця ексклюзивна річ може поповнити вашу особисту колекцію талісманів від українських зірок боксу! Разом ми допомагаємо дітям! Всі зібрані від продажу лотів кошти підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку. Також ви можете придбати рукавички  з автографом Макса Бурсака або фото з автографом Олександра Усика. Більше лотів від зірок шукайте в розділі "Аукціон".

Поточна ціна: 700 грн.
Початкова ціна: 500 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634