Аукціон — Лот № 776

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Присутність на зйомках і можливість зіграти роль у серії циклу кримінальних докудрам "Речдок"

Присутність на зйомках і можливість зіграти роль у серії циклу кримінальних докудрам "Речдок"

"Речдок" - новий проект власного виробництва телеканалу "Інтер". Кожна серія - це окрема історія, заснована на реальних подіях. Творці проекту показують, як в розкритті заплутаної кримінальної справи може допомогти випадково виявлена ​​слідчим деталь. Ключем до розгадки стають загублений шпилька, втрачена гудзик або підкинута записка... Речовий доказ. Речдок".

Покупець цього лота зможе не тільки побуваті на зйомках, но и зіграті роль в одному з випусків циклу крімінальніх докудрам "Речдок". Як відбуваються зйомки, дивіться у сюжеті "Ранку з "Інтером":

 

Поточна ціна: 2500 грн.
Початкова ціна: 1000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Беріть участь у нашому аукціоні!
Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634