Аукціон — Лот № 777

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Курс навчання в Школі сироробства Ірини Дем'янюк.

Курс навчання в Школі сироробства Ірини Дем'янюк.

Соціальне ток-шоу «Стосується кожного» не вперше бере участь у нашому аукціоні. Цього разу ведучий Андрій Данилевич передав нам такий унікальний лот від однієї з героїнь програми - це сертифікат номіналом 5000 гривень, який дає право його власнику пройти курс навчання в одній з провідних шкіл сировиробництва України. Керівник школи і автор курсу Ірина Дем'янюк - власник фермерського господарства. Сьогодні органічні продукти її виробництва (молоко, сири, йогурти) можна знайти в найбільших супермаркетах Києва. За словами Ірини, сировиробництво - це не просто корисне для всіх господинь вміння, а й захоплююча дія, мистецтво, яке не залишить вас байдужими. А ще - це ваш внесок в свій особистий розвиток і в спільну добру справу. Всі зібрані від продажу лотів гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку.

Поточна ціна: 5000 грн.
Початкова ціна: 5000 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634