Аукціон — Лот № 780

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Мотиваційний майстер-клас від наймолодшого мільйонера України

Мотиваційний майстер-клас від наймолодшого мільйонера України

Як стати мільйонером? Відповідь на це питання точно знає 16-річний учасник талант-шоу «Круче всех» Дмитро Макаров. Свій перший мільйон юний бізнесмен заробив ... у 14 років!

Сьогодні талановитий киянин є засновником і директором успішного рекламного агентства. Свій перший капітал школяр заробив на кіберспорті. У 12 років він отримував вже по 10 тисяч доларів на місяць! А через два роки Діма почав їздити по роботі за кордон. Його запрошують у різні країни на конференції з кіберспорту: не просто брати участь, а проводити їх.

Дмитро Макаров - наймолодший мільйонер України. Незважаючи на свій вік, він краще деяких дорослих знає, як заробляти гроші і домогтися успіху самотужки. І готовий поділитися власним досвідом. Як вести переговори, керувати бізнесом і стати успішним у будь-якому віці - все це ви можете дізнатися на його мотиваційному майстер-класі. Бути успішним і творити добро - можна і потрібно! Приєднуйтесь!

Поточна ціна: 1600 грн.
Початкова ціна: 1500 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку
Кількість:

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - купівлю сучасного апарату УЗД, що допоможе врятувати дитячі життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634