Аукціон — Лот № 782

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Персональне відео-привітання від ведучих тревел-шоу «Орел і решка»

Персональне відео-привітання від ведучих тревел-шоу «Орел і решка»

Улюблене тревел-шоу «Орел і решка» стає ще ближче! Хочете отримати персональний відео-привіт або привітання з днем ​​народження від Євгена Синельникова, Аліни Астровської чи Колі Серги? Тепер це можливо! Зіркові ведучі вже не вперше беруть участь у благодійному аукціоні «Інтер-дітям».

Придбавши цей лот, ви зможете зробити найдивовижніший і неординарний подарунок собі або своїм близьким. Один з трьох ведучих програми «Орел і решка» передасть персональний привіт або привітає вас з днем ​​народження у своєму Instagram Stories. Або запише для вас відео-привітання.

Подаруйте рідним людям незабутні враження. Приєднуйтесь до улюблених ведучих у благодійному аукціоні: робити добро разом - легко! 

Поточна ціна: 2000 грн.
Початкова ціна: 2000 грн.
Кількість:

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634