Аукціон — Лот № 783

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Тренування з зіркою українського боксу Денисом Берінчиком

Тренування з зіркою українського боксу Денисом Берінчиком

Денис Берінчик - справжній герой нашого часу. Український боксер-професіонал, якому аплодував олімпійський Лондон і весь спортивний світ. Срібний призер Чемпіонату світу 2011 року, срібний олімпійський призер 2012 року. Усі бої за час професійної кар'єри завершив перемогою.

Його епатажні виходи в ринг - завжди окреме сценічне дійство. І у вас є унікальна можливість не тільки особисто познайомитися з Денисом Берінчиком, а й потренуватися з чемпіоном! Персональне тренування і професійні поради від одного з найяскравіших представників українського боксу - унікальний лот для справжніх фанатів. Приєднуйтесь до благодійного аукціону!

Поточна ціна: 3700 грн.
Початкова ціна: 3500 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634