Аукціон — Лот № 793

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Рукавички з автографом Олександра Усика

Рукавички з автографом Олександра Усика

Новий володар Суперкубка Мохаммеда Алі і абсолютний чемпіон світу в першій важкій вазі Олександр Усик не вперше бере участь у благодійному аукціоні "Інтер-дітям".

На цей раз він передав у якості лоту рукавички зі своїм пам'ятним автографом. Ці рукавички стануть справжнім подарунком для всіх фанатів українського боксера, а також вашим особистим внеском у спільну добру справу! Всі зібрані від продажу лотів кошти підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку. Також ви можете придбати фото з автографом Олександра Усика та футболку з його власним автографом. Більше лотів від зірок шукайте в розділі "Аукціон".

Поточна ціна: 7000 грн.
Початкова ціна: 5000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Беріть участь у нашому аукціоні!
Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634