Аукціон — Лот № 798

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Як захистити себе під час нападу - майстер-клас від провідного Олександра Бондарчука

Як захистити себе під час нападу - майстер-клас від провідного Олександра Бондарчука

Ведучий програми «Свідок» на телеканалі «НТН» Олександр Бондарчук вже більше 10 років вивчає армійську систему виживання. Він знає все про те, як потрібно діяти у ситуаціях, коли хтось загрожує вашому життю. Олександр готовий поділитися своїм досвідом і вміннями, щоб допомогти вам захистити себе в екстремальних умовах.

Загроза нападу може чекати на вас де завгодно: в автомобілі, у ліфті, у під'їзді або навіть на вулиці. Що робити і як поводитися, якщо до вас наблизився грабіжник або хуліган? Що йому сказати і як нейтралізувати? Як використати для самозахисту будь-який предмет, який є в руках: ключі, парасольку, сумку або звичайну книгу. А найголовніше - для цього вам навіть не потрібно прикладати багато сил, мати особливу підготовку або роки тренувань за плечима.

Олександр Бондарчук зможе навчити вас знешкодити нападника навіть за допомогою звичайного рукостискання. А якщо вас збили з ніг - навчить, як правильно впасти і дати відсіч.

Такі навички захисту зможе отримати кожен!

Поточна ціна: 1900 грн.
Початкова ціна: 1500 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Усі виручені кошти підуть на велику та важливу справу - купівлю сучасного апарату УЗД, що допоможе врятувати дитячі життя.

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634