Аукціон — Лот № 801

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Боксерські рукавички з автографом Василя Ломаченка

Боксерські рукавички з автографом Василя Ломаченка

«Я звик бути кращим з кращих і прагну до цього протягом всієї своєї кар'єри. Якщо ти займаєшся улюбленою справою, ти повинен бути номером один. І найголовніша мотивація для мене - залишити слід в історії всесвітнього боксу. Тому щодня я важко працюю над тим, щоб бути чемпіоном».

Найавторитетніший у світі боксу американський журнал «The Ring» назвав Василя Ломаченка найкращим боксером світу незалежно від вагової категорії. Вперше в історії рейтинг P4P очолив український боксер. Чемпіон світу у трьох вагових категоріях Василь Ломаченко перевершив досягнення Володимира Кличка, який у 2015 році був другим.

8 грудня у Нью-Йорку на арені Madison Square Garden відбудеться бій між чемпіонами: володарем титулу WBО пуерторіканцем Хосе Педрасом і володарем титулів WBA Super і журналу «The Ring» Василем Ломаченком.

Ви можете стати володарем боксерських рукавичок з автографом кращого боксера світу - Василя Ломаченка. Кошти від продажу лота підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку у дитячому відділенні Національного інституту раку.

Поточна ціна: 6000 грн.
Початкова ціна: 5000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634