Аукціон — Лот № 807

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Рукавички з автографом вічного чемпіона з боксу Віталія Кличка

Рукавички з автографом вічного чемпіона з боксу Віталія Кличка

Вперше в історії: у Києві проходить 56-й конгрес Всесвітньої боксерської ради (WBC)!

До столиці України приїхали зірки світового боксу: Леннокс Льюїс, Евандер Холіфілд, Ерік Моралес і багато інших. Всього прибуло близько 700 учасників конвенції зі 160 країн світу. На тиждень Київ став столицею світового боксу.

І все завдяки власнику звань «Почесний» і «Вічний» чемпіон світу з боксу за версією WBC, меру міста Віталію Кличку! Чемпіон світу з боксу серед професіоналів за версіями WBO (1999-2000), за версією журналу The Ring (2004-2005) і WBC передав благодійному аукціону «Інтер-дітям» рукавички зі своїм автографом!

Окрім того, на відкритті конгресу Віталія та Володимира Кличків внесли до Книги рекордів Гіннесса як братів-чемпіонів, які на двох провели найбільшу кількість боїв.

Стати володарем унікального лота вже зараз. Кошти від продажу підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку.

Поточна ціна: 5000 грн.
Початкова ціна: 5000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634