Аукціон — Лот № 808

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Рукавички з автографом легенд боксу братів Кличків

Рукавички з автографом легенд боксу братів Кличків

Брати Клички потрапили до Книги рекордів Гіннеса!

Віталія та Володимира Кличків внесли до Книги рекордів Гіннеса як братів-чемпіонів, які на двох провели найбільшу кількість боїв.

З 30 вересня по 5 жовтня у Києві вперше в історії відбувся 56-й конгрес WBC. До столиці України прибули світові зірки боксу: Леннокс Льюїс, Ерік Моралес, Евандер Холіфілд і інші. На відкритті конгресу Володимир Кличко отримав пояс чемпіона Всесвітньої боксерської ради! Український боксер був чемпіоном WBA, WBO, IBF і IBO, але не володів поясом WBC.

Ви можете стати володарем унікального лота від справжніх легенд боксу - рукавичок з автографами братів-рекордсменів!

Поточна ціна: 15400 грн.
Початкова ціна: 15000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634