Аукціон — Лот № 810

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Відео-привітання від ведучого Андрія Данилевича у студії «Стосується кожного»

Відео-привітання від ведучого Андрія Данилевича у студії «Стосується кожного»

Ведучий соціального ток-шоу «Стосується кожного» ніколи не залишається байдужим до чужої біди і завжди допомагає знайти вихід із складних життєвих обставин. Цього разу Андрій Данилевич вирішив зробити своїм глядачам незвичайний подарунок - персональне відео-привітання!

У рамках благодійного аукціону «Інтер-дітям» ведучий готовий привітати вас з днем ​​народження у студії найрейтинговішого соціального ток-шоу країни. Відеоролик з особистим зверненням і побажаннями передадуть вам будь-яким зручним способом.

Хочете, аби це свято стало незабутнім? Приєднуйтесь до благодійного аукціону «Інтер-дітям». Зробіть сюрприз своїм близьким і допоможіть дітям. Адже всі кошти від продажу лота підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку.

Поточна ціна: 2000 грн.
Початкова ціна: 2000 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Беріть участь у нашому аукціоні!
Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634