Аукціон — Лот № 812

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Дизайнерський плащ Таїсії Повалій

Дизайнерський плащ Таїсії Повалій

На професійній сцені народна артистка України Таїсія Повалій вже більше 20 років. За цей час вона випустила 15 альбомів, в які увійшло понад 150 композицій різних стилів і жанрів, зняла більше 30 відеокліпів, взяла участь не в одній сотні концертів і передач.

Легенда українського шоу-бізнесу приєдналася до благодійного аукціону «Інтер-дітям». Артистка передала в якості лоту свій лайковий плащ із натуральної шкіри: з вишитим камінням Swarovski написом - «Таїсія». Цей плащ від Vorozhbyt&Zemskova був виготовлений спеціально на замовлення співачки. З відомими дизайнерами Таїсія Повалій працює більше 15 років.

Свій плащ артистка передала на аукціон, щоб допомогти дітям. Адже кошти від продажу лота підуть на ремонт та оснащення палати трансплантації кісткового мозку у дитячому відділенні Національного інституту раку. Приєднуйтесь!

Поточна ціна: 10100 грн.
Початкова ціна: 10000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634