Аукціон — Лот № 813

Аукціон завершено
Авторська футболка з автографом Ірини Федишин

Авторська футболка з автографом Ірини Федишин

Ірину Федишин називають  музичним феноменом українського шоу-бізнесу. На рахунку української співачки більше 1000 концертів. З них - понад 300 з сольною програмою у різних містах України та Європи. На її рахунку - 6 студійних альбомів: «Твій Ангел», «Україна колядує», «Хресна дорога для молоді», «Пароль» і «Україна колядує - Нове», що розійшлися великим тиражом.

Артистка, не дивлячись на свій щільний графік, знайшла час передати на благодійний аукціон «Інтер-дітям» нові лоти. Серед них - авторська футболка з автографом співачки.

Поточна ціна: 1000 грн.
Початкова ціна: 1000 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634