Аукціон — Лот № 813

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Авторська футболка з автографом Ірини Федишин

Авторська футболка з автографом Ірини Федишин

Ірину Федишин називають  музичним феноменом українського шоу-бізнесу. На рахунку української співачки більше 1000 концертів. З них - понад 300 з сольною програмою у різних містах України та Європи. На її рахунку - 6 студійних альбомів: «Твій Ангел», «Україна колядує», «Хресна дорога для молоді», «Пароль» і «Україна колядує - Нове», що розійшлися великим тиражом.

Артистка, не дивлячись на свій щільний графік, знайшла час передати на благодійний аукціон «Інтер-дітям» нові лоти. Серед них - авторська футболка з автографом співачки.

Поточна ціна: 1000 грн.
Початкова ціна: 1000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634