Аукціон — Лот № 814

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Диск із сольним концертом Ірини Федишин з автографом співачки

Диск із сольним концертом Ірини Федишин з автографом співачки

Ірину Федишин називають  музичним феноменом українського шоу-бізнесу. На великій сцені співачка вже більше 10 років. На її рахунку - 6 студійних альбомів, що розійшлися великим тиражом. Артистка провела більше 1000 концертів, понад 300 з них - сольні.

Ви можете отримати диск із записом великого сольного концерту співачки «Лише у нас на Україні». Кожен номер - це театралізоване шоу. Літаючі метелики і падаючий сніг створюють чарівну атмосферу на сцені. Співачка з'являється у різних образах, вона співає, сидячи на розфарбованій старовинній печі. А в одному із номерів навіть виїжджає на сцену верхи на білому коні. Усі ці барвисті номери можете побачити і ви.

Тривалість концерту - 1 год. 40 хв.

Поточна ціна: 500 грн.
Початкова ціна: 500 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Беріть участь у нашому аукціоні!
Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634