Аукціон — Лот № 815

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
М'яч з автографами футболістів ФК «Шахтар»

М'яч з автографами футболістів ФК «Шахтар»

ФК «Шахтар» (Донецьк) - один з найтитулованіших клубів українського футболу, 11-кратний чемпіон України, 12-разовий володар Кубка України, 8-разовий володар Суперкубка України, володар Кубка УЕФА 2009 року, постійний учасник Ліги чемпіонів УЄФА.

Гравці престижного українського клубу - постійні учасники благодійного аукціону «Інтер-дітям». Цього разу донецька команда передала у якості лоту найкращий подарунок для справжнього футбольного фаната - фірмовий м'яч ФК «Шахтар» з автографами гравців усієї команди!

Поточна ціна: 5300 грн.
Початкова ціна: 5000 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Беріть участь у нашому аукціоні!
Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634