Аукціон — Лот № 816

Аукціон завершено
Футболка с автографами футболистов ФК «Шахтар»

Футболка с автографами футболистов ФК «Шахтар»

ФК «Шахтар» (Донецьк) - один з найтитулованіших клубів українського футболу, 11-кратний чемпіон України, 12-разовий володар Кубка України, 8-разовий володар Суперкубка України, володар Кубка УЄФА 2009 року, постійний учасник Ліги чемпіонів УЄФА.

Гравці престижного українського клубу - постійні учасники благодійного аукціону «Інтер-дітям». На нашому сайті ви можете придбати фірмовий м'яч з автографами гравців «Шахтаря». Крім того, «гірники» передали ще один абсолютно унікальний лот - футболку капітана команди Тайсона з автографами всіх гравців!

Поточна ціна: 5000 грн.
Початкова ціна: 5000 грн.

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Беріть участь у нашому аукціоні!
Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634