Аукціон — Лот № 817

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Урок вокальної і сценічної майстерності від дуету «Anna-Maria»

Урок вокальної і сценічної майстерності від дуету «Anna-Maria»

Група «Anna-Maria» - це дует двох сестер-близнючок, які володіють прекрасними голосами і співають на 20-ти мовах світу. Дівчата є переможцями телепроекту «Шанс». У грудні «Анна-Марія» випустили перший альбом під назвою «Різні», для якого майже всі пісні написали самі.

Український дует пропонує всім бажаючим урок вокальної і сценічної майстерності. Сестри навчать вас працювати над вокальною подачею, постановкою голосу і дихання. Розкажуть, як подати себе на сцені і донести зміст пісні до глядача. А ще - відкриють секрети, як позбутися страху виступу перед публікою, і навчать спілкуванню з глядачами. Приєднуйтесь! Кошти від продажу лота підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку у дитячому відділенні Національного інституту раку.

Поточна ціна: 1600 грн.
Початкова ціна: 1500 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Беріть участь у нашому аукціоні!
Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634