Аукціон — Лот № 818

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Майстер-клас із сучасного танцю від режисера-хореографа Олександра Лещенка

Майстер-клас із сучасного танцю від режисера-хореографа Олександра Лещенка

Хочете відкрити в собі танцювальний талант і чудово провести час? У вас є прекрасна можливість зробити це у компанії Олександра Лещенка - переможця і члена журі шоу «Майdан'S», художнього керівника Театру Танцю «Форсайт». Олександр - учасник наймасштабніших танцювальних проектів країни, режисер-постановник численних ТВ-шоу і церемоній нагородження, першого в Україні PoleArtShow «За 80 днів до кінця світу». Він знає все про сучасний танець і з задоволенням проведе для вас індивідуальний авторський майстер-клас у танцювальній студії балету «Форсайт». Кошти від продажу лота підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку у дитячому відділенні Національного інституту раку. Приєднуйтесь!

Поточна ціна: 1600 грн.
Початкова ціна: 1500 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634