Аукціон — Лот № 819

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Олімпійське тренування з Лілією Подкопаєвою

Олімпійське тренування з Лілією Подкопаєвою

Що може бути краще, ніж гарне і повноцінне тренування у спортивній залі? Відповідь очевидна. Фірмове тренування від дворазової олімпійської чемпіонки Лілії Подкопаєвої! Видатна спортсменка знову представила учасникам аукціону "Інтер-дітям" унікальну можливість - провести разом справжню олімпійську розминку. Як вранці зарядити себе бадьорістю на весь день? Як зберегти струнку фігуру? У чому секрет краси і чарівності Лілії? У вас є чудова нагода дізнатися відповіді на всі ці питання особисто у зірки спорту і шоу-бізнесу.

Лілія Подкопаєва з раннього дитинства серйозно займалася спортивною гімнастикою. Завдяки таланту і працьовитості Лілія стала володаркою 45 золотих, 21 срібних та 14 бронзових медалей тільки на міжнародних змаганнях, окрім національних першостей. У 1995 році в Японії вона стала абсолютною чемпіонкою світу, у 1996 році - абсолютною чемпіонкою Європи, а у 1996 - абсолютною чемпіонкою Олімпійських ігор в Атланті. Авторський елемент Лілії Подкопаєвої «Подвійне сальто вперед з поворотом на 180 градусів» до сьогодні у світі не повторив ніхто!

Даний лот також передбачає проведення олімпійського тренування для міні-групи (3-4 людини).

Поточна ціна: 2500 грн.
Початкова ціна: 2500 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Благодійний онлайн-аукціон «Інтер - дітям» - постійно діючий майданчик для добрих справ, що стала вже міжнародної: свої лоти на аукціон виставляють світові і українські зірки спорту і шоу-бізнесу. За час існування аукціону реалізовано понад тисячу лотів, а географія покупців лотів сьогодні розширилася вже від Великобританії до Австралії.

Всі кошти, отримані від продажу лотів учасникам аукціону, йдуть на покупку устаткування для дитячих лікарень. Щоб викупити лот необхідно вибрати потрібний лот зі списку, а потім зробити свою ставку на підвищення або викупити лот відразу за фіксовану суму.

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634