Аукціон — Лот № 819

Закінчення аукціону по цьому лоту: 7 червня, 23:59,
Олімпійське тренування з Лілією Подкопаєвою

Олімпійське тренування з Лілією Подкопаєвою

Що може бути краще, ніж гарне і повноцінне тренування у спортивній залі? Відповідь очевидна. Фірмове тренування від дворазової олімпійської чемпіонки Лілії Подкопаєвої! Видатна спортсменка знову представила учасникам аукціону "Інтер-дітям" унікальну можливість - провести разом справжню олімпійську розминку. Як вранці зарядити себе бадьорістю на весь день? Як зберегти струнку фігуру? У чому секрет краси і чарівності Лілії? У вас є чудова нагода дізнатися відповіді на всі ці питання особисто у зірки спорту і шоу-бізнесу.

Лілія Подкопаєва з раннього дитинства серйозно займалася спортивною гімнастикою. Завдяки таланту і працьовитості Лілія стала володаркою 45 золотих, 21 срібних та 14 бронзових медалей тільки на міжнародних змаганнях, окрім національних першостей. У 1995 році в Японії вона стала абсолютною чемпіонкою світу, у 1996 році - абсолютною чемпіонкою Європи, а у 1996 - абсолютною чемпіонкою Олімпійських ігор в Атланті. Авторський елемент Лілії Подкопаєвої «Подвійне сальто вперед з поворотом на 180 градусів» до сьогодні у світі не повторив ніхто!

Даний лот також передбачає проведення олімпійського тренування для міні-групи (3-4 людини).

Поточна ціна: 2500 грн.
Початкова ціна: 2500 грн.
Нова ставка: Зробити свою ставку

Наш онлайн-аукціон став постійним! Тепер дата закінчення торгів по кожному з лотів визначається індивідуально. У нас є унікальні лоти за ексклюзивними цінами. Є дуже доступні, але не менш цікаві. Не чекайте підсумків торгів - купуйте лоти відразу ж у нас на сайті.

Ми дуже вдячні ведучим телеканалу, українським артистам, художникам, спортсменам та іншим відомим людям, які беруть участь у нашому аукціоні. Тут є зустрічі, майстер-класи, унікальні враження і дорогі їх серцю речі.

Разом ми робимо добру справу - всі виручені гроші підуть на ремонт та оснащення палати для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку

Запропонувати свій лот
 

Допомога

Благодійна організація «ІНТЕР»-Дітям» Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Києві Рахунок 26006000026416 МФО 322313 ЄДРПО 38062634